1. aukció
hu
8

Boromisza Tibor (1880-1960)

Tavasz Nagybányán, 1908

Olaj, pasztell, karton, 50x69 cm
Jelezve jobbra lent: Boromisza Tibor 1908 NB
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft