1. aukció
Balla Béla (1882-1965) Tavasz Nagybányán
14

Balla Béla (1882-1965)

Tavasz Nagybányán

Olaj, karton, 44x54 cm
Jelezve balra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 80 000 Ft

4

Balla Béla (1882-1965)

Virágcsendélet, 1926

Kikiáltási ár: 160 000 Ft
9

Balla Béla (1882-1965)

Babákkal a virágpiacon

Kikiáltási ár: 300 000 Ft
85

Balla Béla (1882-1965)

Piknik a vízparton

Kikiáltási ár: 120 000 Ft
101

Balla Béla (1882-1965)

Olvasó nő

Kikiáltási ár: 110 000 Ft