57. aukció
Rátz Péter (1879-1945) Tavasz (Tóparti idill), 1910
39

Rátz Péter (1879-1945)

Tavasz (Tóparti idill), 1910

Olaj, vászon, 101x125 cm
Jelezve balra lent: Rátz 910
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 6 000 000 - 8 000 000 Ft