15. aukció
Bosznay István (1868-1944) Tavaszi áradás, 1907
132

Bosznay István (1868-1944)

Tavaszi áradás, 1907

Olaj, vászon, kartonon, 27x35 cm
Jelezve jobbra lent: Bosznay 907
Kikiáltási ár: 200 000 Ft