9. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Tavaszi csokor, 1938
104

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Tavaszi csokor, 1938

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve jobbra lent: 1938. Iványi Grünwald
Kikiáltási ár: 850 000 Ft

Proveniencia: Selinkó Géza gyűjteménye