64. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Tavaszi csokor
33

Márffy Ödön (1878-1959)

Tavaszi csokor

Olaj, vászon, 60x50 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 2 600 000 - 4 000 000 Ft

Oeuvre-jegyzék szám ¦ Oeuvre-catalogue nr.: I.I.3.5. In: Rockenbauer: Márffy. Makláry Artworks Kft., Budapest-Paris, 2006. 313. (Tavaszi csokor ill. Csendélet tulipánokkal és tűzliliomokkal, 1950-es évek)

Aukcionálva ¦ Auctioned: BÁV 42. aukció 215. tétel (1977. május)

30

Márffy Ödön (1878-1959)

Gondolkozó (Annuska), 1934

Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
149

Márffy Ödön (1878-1959)

Tulipános csendélet

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
172

Márffy Ödön (1878-1959)

Tájkép híddal

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft