6. aukció
Mikola András (1884-1970) Tavaszi csokor
92

Mikola András (1884-1970)

Tavaszi csokor

Olaj, vászon, 60x55 cm
Jelezve jobbra fent: Mikola
Kikiáltási ár: 150 000 Ft