64. aukció
Ismeretlen festő Tavaszi délután
201

Ismeretlen festő

Tavaszi délután

Olaj, rétegelt falemez, 66x50 cm
Jelezve balra lent: olvashatatlan
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft