46. aukció
Pekáry István (1905-1981) Tavaszi délután
161

Pekáry István (1905-1981)

Tavaszi délután

Olaj, vászon, 40x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Pekáry
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft