Tavaszi domboldal
Olaj, vászon, 95x110 cm
Jelezve jobbra lent: Pap Géza
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft
• A hadviselt képzőművészek kiállítása.Műcsarnok, Budapest, 1919. március 9–23.katalógus: 247. (Tájkép címmel)