41. aukció
Pap Géza (1883-1961) Tavaszi domboldal
9

Pap Géza (1883-1961)

Tavaszi domboldal

Olaj, vászon, 95x110 cm
Jelezve jobbra lent: Pap Géza
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

• A hadviselt képzőművészek kiállítása.Műcsarnok, Budapest, 1919. március 9–23.katalógus: 247. (Tájkép címmel)