19. aukció
Bor Pál (1889-1982) Tavaszi fényben merengő, 1945
180

Bor Pál (1889-1982)

Tavaszi fényben merengő, 1945

Olaj, karton, 50,5x36 cm
Jelezve balra lent: Bor 45
Kikiáltási ár: 280 000 Ft