54. aukció
Balla Béla (1882-1965) Tavaszi hangulat, 1927
39

Balla Béla (1882-1965)

Tavaszi hangulat, 1927

Olaj, papírlemez, 42x58,5 cm
Jelezve hátoldalon, kiállítási raglapon: Balla Béla
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 900 000 Ft