64. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Tavaszi hangulat
75

Tavaszi hangulat

Olaj, fa, 39,5x59,5 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky Hátoldalon: Tavaszi hangulat felirat és Pálmai József aláírása Budapest 1918. július hó
Kikiáltási ár: 3 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft

Aukcionálva ¦ Auctioned:

¦ BÁV 86. aukció, 184. tétel

12

Tanya

Kikiáltási ár: 100 000 Ft
26

Katona

Kikiáltási ár: 190 000 Ft