15. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Tavaszi kert
149

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Tavaszi kert

Olaj, fa, 33x49 cm
Jelezve balra lent: Deák Ébner L.
Kikiáltási ár: 380 000 Ft