52. aukció
Mándy Laura (1904-1993) Tavaszi kert
32

Mándy Laura (1904-1993)

Tavaszi kert

Olaj, vászon, 61,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Mándy L. Jelezve hátoldalon: Mándy Laura Satu-M
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft