13. aukció
Mándy Laura (1904-1993) Tavaszi kert
91

Mándy Laura (1904-1993)

Tavaszi kert

Olaj, vászon, 61,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Mándy L
Kikiáltási ár: 160 000 Ft