53. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Tavaszi mező
60

Fényes Adolf (1867-1945)

Tavaszi mező

Olaj, vászon farostlemezen, 44,5x59 cm
Jelezve balra lent: Fényes A
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 200 000 Ft