58. aukció
Balla Béla (1882-1965) Tavaszi mező
123

Balla Béla (1882-1965)

Tavaszi mező

Olaj, fa, 32x44 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft