6. aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Tavaszi ragyogás
34

Nagy Oszkár (1883-1965)

Tavaszi ragyogás

Olaj, vászon, 80,5x90 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár
Kikiáltási ár: 550 000 Ft