10. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Tavaszi reggel a teraszon
23

Márffy Ödön (1878-1959)

Tavaszi reggel a teraszon

Olaj, vászon, 50x60 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft