25. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Tavaszi séta
109

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Tavaszi séta

Olaj, vászon, 55x69 cm
Jelezve jobbra lent: Grünwald Béla
Kikiáltási ár: 800 000 Ft