22. aukció
Faragó Géza (1877-1928) Tavaszi séta
10

Faragó Géza (1877-1928)

Tavaszi séta

Akvarell, tus, papír, 23x19 cm
Jelezve jobbra lent: FG
Kikiáltási ár: 35 000 Ft