48. aukció
Kernstok Károly (1873-1940) Tavaszi táj
123

Kernstok Károly (1873-1940)

Tavaszi táj

Olaj, vászon, 42x53 cm
Jelezve jobbra lent: Kernstok Károly
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft