63. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Tavaszi táj
17

Járitz Józsa (1893-1986)

Tavaszi táj

Olaj, vászon papírlemezen, 27,5x35,5 cm
Jelezve balra fent: Járitz
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

A Virág Judit Galéria a kép eladásából származó teljes bevételt az Élj Tudatosan Egyesület számára ajánlja fel. Az összeggel olyan állami gondoskodásból kikerült családok életkezdését támogatja, akik akarnak és mernek tenni élethelyzetük megváltoztatásáért.