63. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Tavaszi táj
17

Járitz Józsa (1893-1986)

Tavaszi táj

Olaj, vászon papírlemezen, 27,5x35,5 cm
Jelezve balra fent: Járitz
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

A Virág Judit Galéria a kép eladásából származó teljes bevételt az Élj Tudatosan Egyesület számára ajánlja fel. Az összeggel olyan állami gondoskodásból kikerült családok életkezdését támogatja, akik akarnak és mernek tenni élethelyzetük megváltoztatásáért.

174

Járitz Józsa (1893-1986)

Legelésző lovak

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
199

Járitz Józsa (1893-1986)

Táncolók, 1915

Kikiáltási ár: 120 000 Ft