51. aukció
Glatz Oszkár (1872-1958) Tavaszi táj, 1913
86

Glatz Oszkár (1872-1958)

Tavaszi táj, 1913

Olaj, vászon, 70x90 cm
Jelezve jobbra lent: Glatz 1913
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft