48. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Tavaszi táj, 1930-as évek
5

Márffy Ödön (1878-1959)

Tavaszi táj, 1930-as évek

Akvarell, kréta, papír, 31,5x43,5 cm
Jelezve balra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft

OEUVRE-JEGYZÉK: G.5.6.3.3.
•In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Budapest-Párizs, Makláry Artwo rks, 2006.

AUKCIONÁLVA:
•BÁV 47. aukció, 176. tétel

146

Márffy Ödön (1878-1959)

Ligetben

Kikiáltási ár: 550 000 Ft