11. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Tavaszi táj, 1936
146

Szőnyi István (1894-1960)

Tavaszi táj, 1936

Akvarell, papír, 25x35 cm
Jelezve jobbra lent: Szőnyi I. 1936
Kikiáltási ár: 190 000 Ft