69. Tavaszi Aukció
Nagy Oszkár (1883-1965) Tavaszi utca, 1937
19

Nagy Oszkár (1883-1965)

Tavaszi utca, 1937

Olaj, vászon, 52 x 70 cm
Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 937
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft