18. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Tavaszi virágcsokor
100

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Tavaszi virágcsokor

Olaj, vászon, 90x70 cm
Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald B.
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft