13. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Tavaszi virágok, 1934-1936 között
166

Czóbel Béla (1883-1976)

Tavaszi virágok, 1934-1936 között

Olaj, vászon, kartonon, 72x59 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft

Védett

Kiállítva és reprodukálva: Czóbel Béla festőművész kiállítása, Budapest, Műcsarnok, 1971. április 3-25., katalógus: 88.

Feltehetően kiállítva: Czóbel Béla festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Frankel Szalon, 1936. június 7-29., katalógus: 14.

Proveniencia: egykor Nagy István gyűjteményében