29. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Tavaszi virágok, 1938
36

Vörös Géza (1897-1957)

Tavaszi virágok, 1938

Olaj, vászon, 100x74 cm
Jelezve balra középen: Vörös Géza 38
Kikiáltási ár: 750 000 Ft