52. aukció
Gábor Móric (1889-1987) Tavaszi virágok, 1969
86

Gábor Móric (1889-1987)

Tavaszi virágok, 1969

Olaj, farostlemez, 48,5x35 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor Móricz 1969 XI.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft