61. aukció
Barabás Márton (Márkusfalvi, M.) Pusztasöreg, 1893 - Toronto, 1974 Tavaszi virágok
176

Barabás Márton (Márkusfalvi, M.) Pusztasöreg, 1893 - Toronto, 1974

Tavaszi virágok

Olaj, vászon, 91x81 cm
Jelezve jobbra lent: Barabás
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft