16. aukció
Vörös Géza (1897-1957) Tavaszi virágok Buddha-szoborral, 1933
54

Vörös Géza (1897-1957)

Tavaszi virágok Buddha-szoborral, 1933

Olaj, vászon, 117x88 cm
Jelezve jobbra lent: Vörös Géza 33
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft