40. aukció
Boldizsár István (1897-1984) Tavaszi virágzás, 1973
137

Boldizsár István (1897-1984)

Tavaszi virágzás, 1973

Olaj, vászon, 70x90,5 cm
Jelezve jobbra lent: Boldizsár 1973
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft