67. Aukció
Miklós Gusztáv (1888-1967) Tavaszi virágzás
31

Miklós Gusztáv (1888-1967)

Tavaszi virágzás

Olaj, karton, 41 x 49 cm
Jelezve balra lent: g Miklos
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

39

Miklós Gusztáv (1888-1967)

Domboldal

Kikiáltási ár: 600 000 Ft