10. aukció
Knopp Imre (1867-1945) Tavaszünnep
189

Knopp Imre (1867-1945)

Tavaszünnep

Olaj, vászon, 100x80 cm
Jelezve balra lent: Knopp Imre
Kikiáltási ár: 300 000 Ft