39. aukció
Konkoly Gyula (1941-) Tavirózsák, 1992 (Dyptichon)
127

Konkoly Gyula (1941-)

Tavirózsák, 1992 (Dyptichon)

Olaj, karton, 2x100x70 cm
Jelezve hátoldalon: Konkoly Gyula 1992
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 200 000 Ft