9. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Távoli hegycsúcsok, 1940
128

Kádár Géza (1878-1952)

Távoli hegycsúcsok, 1940

Olaj, fa, 30x46 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza, 1940
Kikiáltási ár: 340 000 Ft