10. aukció
Paál Albert (1895-1968) Távoli hegyek, 1924
43

Paál Albert (1895-1968)

Távoli hegyek, 1924

Olaj, karton, 49x60 cm
Jelezve jobbra lent: Paál Albert 924
Kikiáltási ár: 160 000 Ft