52. aukció
Gyenes Gitta (1888-1960) Tea
208

Gyenes Gitta (1888-1960)

Tea

Olaj, papírlemez, 50x70,5 cm
Jelezve jobbra fent: Gyenes Gitta
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft

Kiállítva:‣ Az OMIKE művészakció II. művészeti kiállítása. 1941. február, katalógus: 98.