35. aukció
Perlmutter Izsák (1866-1932) Teadélután
64

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Teadélután

Olaj, vászon, 85x106 cm
Jelezve jobbra lent: Perlmutter
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft