57. aukció
Bortnyik Sándor (1893-1976) Teát öntő nő, 1940
200

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Teát öntő nő, 1940

Olaj, papír, 31,5x23,5 cm
Jelezve jobbra lent: Für die Familie Wadenka mit Freundschaft Bortnyik Jelezve balra lent: 1940
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft