48. aukció
Patkó Károly gyár, Olaszország, római iskola
97

Patkó Károly (1895-1941)

Téglaégető (Olasz gyárudvar), 1930 körül

Akvarell, gouache, papír, 51x66 cm
Jelezve balra lent: Patkó
Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA:
•Enit-díj 1943. (Magyar művészek olasztárgyú képei). Nemzeti Szalon, Budapest, 1943. április 17-26., katalógus.129. (Téglaégető címmel)

122

Patkó Károly (1895-1941)

Női hátakt

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
210

Patkó Károly (1895-1941)

Nagybányai részlet, 1924

Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft