121 legszebb magyar festmény
Paál László tájképfestészet
6

Paál László (1846-1879)

Tehenek fák alatt, 1872

Olaj, vászon, 78x132 cm
Jelezve balra lent: Paál László 72

A Magyar Nemzeti Galéria tulajdona