74. Téli aukció
Galambos Tamás téli táj
101

Galambos Tamás (1939-)

Tél, 1981

Olaj, vászon, 60 x 89 cm
Jelezve jobbra fent: Galambos 1981
Kikiáltási ár: 800 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 2 000 000 Ft