9. aukció
Husovszky János (1883-1961) Tél a veresvízi völgyben
150

Husovszky János (1883-1961)

Tél a veresvízi völgyben

Olaj, vászon, 54x70 cm
Jelezve jobbra lent: Husovszky
Kikiáltási ár: 180 000 Ft