48. aukció
Kádár Géza (1878-1952) Tél Felsőbányán, 1938
66

Kádár Géza (1878-1952)

Tél Felsőbányán, 1938

Olaj, vászon, 79,5x90 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1938
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft